درباره تروایرن

تروایران اولین و تنها سایت فروش بلیط هواپیما – پروازهای بین المللی- در ایران می باشد که در تاریخ 13 تیر ماه سال 1390 با کسب مجوز های لازم از مراجع ذیربط خدمت گذاری خود به هوطنان گرامی را آغاز نمود.
تروایران با تکیه بر بیش از 10 سال تجربه ارائه خدمات مسافرتی در ایران، و همچنین با استفاده از فناوری بروز ، بر آن است که فناوری آینده را امروز به هموطنان محترم ارائه نماید.
متاسفانه در حال حاضر در کشور تمامی مسافرت های ایرانیان طبق روش های سنتی و از طریق حضور فیزیکی در آژانس های مسافرتی برنامه ریزی و اجرا می شوند. این در حالی است که با ورود اینترنت به زندگی روزانه مردم، این روش های سنتی مدت هاست که در دنیا منسوخ شده اند و توضیح اقتصادی و زمانی ندارند. البته بخش زیادی از این موضوع عدم وجود زیرساخت های لازم در کشور برای پرداخت الکترونیکی بوده است که خوشبختانه با پیشترفت صنعت بانکداری در کشور، و با ارائه خدمات نوین بانکی از  بانک های معتبر داخلی  مانند بانک پارسیان، این مشکلات در حال از بین رفتن می باشند.
هدف کوتاه مدت تروایران "تحول سازنده در صنعت مسافرت و گردشگری ایرانیان از طریق ارائه راهکارهای مدرن با استفاده از فناوری های بروز دنیا" می باشد.
قدم اول برای رسیدن به این هدف فروش بلیط هواپیما بصورت آنلاین می باشد که در حال حاضر در این سایت قابل دسترسی می باشد. و با استفاده از آن شما بصورت 24 ساعته بدون نیاز به ترک منزل می توانید بلیط خود را تهیه نمایید.
در گام های بعدی در اواخر سال 1390 بخش رزرو هتل و ماشین به همراه خرید بیمه مسافرت در این سایت راه اندازی خواهد شد. با راه اندازی این خدمات شما می توانید تمامی نیاز های مسافرت خود در این سایت در هر زمان و به راحتترین شیوه ممکن، برطرف نمایید.
چشم انداز و هدف درازمدت تروایران "تحول در صنعت توریسم ایران با شناساندن جاذبه های توریستی کشور به مردمان کشوره های دیگر و برطرف نمودن نیاز های آنان برای مسافرت به ایران و رونق کار هموطنان شاغل در این صنعت می باشد."

ارزشهای ما در تروایران

فرهنگ کاری در تروایران بر اساس ارزشهای زیر شکل گرفته شده است :
مشتری مداری:
مشتریان ما جزوی از خانواده تروایران می باشند و تمام همکاران ما در تروایران تلاش می کنند از طریق ارائه خدمات با استانداردهای جهانی، مشتری مداری را به معنای واقعی اجرا نمایند.
حرفه ای گری:
 واقعیت این است که هوش و استعداد ایرانی برای موفقیت پایدار نیاز به عملکرد حرفه ای دارد. و به خاطر همین اصل رفتار و عملکرد حرفه ای جزو ارزشهای این شرکت می باشد.
نوآوری (Innovation)و پیشقدم بودن(Proactive):
نوآوری و پیشقدم بودن ارزشهای جدانشدنی این شرکت می باشند. تمامی همکاران ما در هر سطح دارای نوآوری در زمینه فعالیت خود می باشند و بصورت پرواکتیو سعی می کنند تا از بروز مشکلات در کار جلوگیری نمایند. همکاران ما در تروایران بصورت خود انگیز دنبال راهکارهای جدید برای پیشترفت خود، شرکت و نحوه ارائه خدمات به مشتریان عمل می نمایند.
کار گروهی:
رفتار با احترام، ارتباطلات باز و شفاف و محترم شمردن نتیجه کار گروهی به کار شخص از ارزشهای دیگر ما در تروایران می باشد.
شادی و خوشی (Fun):
در تروایران ما اعتقاد داریم که برای ارائه خدمات بهتر و پیشترفت در کار باید تمامی افراد از کار خود لذت ببرند. تروایران تمام سعی خود را نماید تا محیط شاد و خوشی را برای همکاران ایجاد نماید.